Roller Cup Koronowo | LaserCut

Innowacyjny medal cięty w oryginalnym kształcie na zawody rolkarskie dla dzieci i młodzieży. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 75 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Rywalizacja dzieci i młodzieży na Roller Cup Koronowo

Dla dzieci ważne w sporcie jest to, aby sprawiał im on przyjemność. Jedną z dyscyplin, którą upodobali sobie zarówno najmłodsi, jak i ci starsi jest jazda na rolkach. Z tego powodu Klub Sportowy ,,Jastrzębie” Koronowo organizuje zawody w tej dziedzinie dedykowane dzieciom oraz młodzieży. Rywalizacji towarzyszy festyn rodzinny pełen atrakcji dla każdego bez względu na wiek. W tym roku Roller Cup Koronowo odbył się już po raz czwarty, a organizator zgłosił się do nas po unikalne medale na zamówienie. Mając na uwadze to, że nagrody miały być wręczane dzieciom w różnym wieku, postaraliśmy się, aby ściśle do tego nawiązywały i podobały się młodym sportowcom.

Nowoczesne medale na Roller Cup Koronowo

Technika wykonania medali na zawody rolkarskie w Koronowie opierała się na nowoczesnym cięciu metalu. Wykorzystujemy ją podczas tworzenia medali LaserCut, aby nadać im dowolny kształt dopasowany do okoliczności. Ten konkretny medal dla dzieci wycięliśmy w oryginalny kształt przełamany wycięciami, dodającymi całości charakteru. Wyrazisty, kolorowy nadruk, przedstawiający dzieci jeżdżące na rolkach podkreśla klimat imprezy i dodatkowo wyczuwalny jest pod opuszkiem palca. Całość uzupełnia personalizowana wstążka do medalu utrzymana w eleganckim, błękitnym kolorze idealnie podkreślającym biel medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy