Rogoziński Półmaraton Przemysła II | Vision Medals

Specjalnie dla uczestników Półmaratonu Rogozińskiego przygotowaliśmy medal, który zachwyci każdego miłośnika biegania. Medal posiada piękny nadruk rycerza na koniu z wypukłym, trójwymiarowym nadrukiem. Piękna pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia.

Cechy medalu:
Wymiary: 110 x 65 mm
Kolor medalu: Srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Rogoziński Półmaraton Przemysła II pełen niezapomnianych emocji

Półmaraton to długi bieg na dystansie 21,0975 km, którego ukończenia podejmują się naprawdę wytrwali i doświadczeni biegacze. Przygotowanie do półmaratonu jest jednak czasochłonnym procesem również dla organizatora. Musi on bowiem stworzyć ciekawą trasę, miłą atmosferę oraz przygotować medale biegowe. Organizatorzy rogozińskiego półmaratonu, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Rogoźno z pewnością wywiązali się ze swojego zadania. Rogoziński Półmaraton Przemysła II został bowiem wyróżniony w prestiżowym plebiscycie Złotych Biegów. Do sukcesu bez wątpienia przyczyniły się medale na zamówienie, których design idealnie wpisywał się w charakter biegów. Ich przygotowaniem w tym roku zajęła się nasza firma.

Unikalne medale z historią na Rogoziński Półmaraton Przemysła

Tegoroczny Rogoziński Półmaraton Przemysła odbył się pod hasłem ,,… z historii w teraźniejszość”. My również postąpiliśmy zgodnie z tym mottem, przygotowując medale Vision, które wykonane są z tradycyjnego odlewu urozmaiconego nowoczesnym nadrukiem. Nasze medale mają oryginalny kształt oraz naprawdę spory rozmiar. Ich design oraz zdobienia nawiązują do motywu historycznego, ukazując na grafice wojownika na pędzącym koniu. Co więcej, jest to medal dwustronny, na którego rewersie znajduje się wiele trójwymiarowych zdobień, np. inspirujący cytat oraz logotypy organizatorów. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka sublimacyjna dopasowana do designu medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy