Recordowa Dziesiątka | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na 18 Bieg Recordowa Dziesiątka w Poznaniu. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z elementami wypełnionymi granatowym kolorem.

Cechy medalu:
Wymiary: 130 x 30 mm
Wstążka: sublimacyjna, personalizowana
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: niektóre elementy wypełnione kolorem

Opis

Recordowa dziesiątka, czyli prestiżowe wydarzenie biegowe

Bieg Recordowa Dziesiątka znany był wcześniej pod nazwą Maniacka Dziesiątka. Od 2005 roku niezmiennie organizowany jest w Poznaniu w drugim tygodniu marca. Bieg w Poznaniu odbywa się na dystansie 10 km i od lat utrzymuje wysoki poziom oraz mocne tempo. Uczestnicy, którzy biorą udział w wydarzeniu każdego roku pobijają nowe rekordy i podnoszą rangę imprezy. Organizator, czyli Fundacja Maniacka Dziesiątka zadbał o imprezę pod naprawdę każdym względem.  Między innymi trasa zdobyła atest PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki) oraz unikalne medale na zamówienie, które mieliśmy zaszczyt przygotować. Dzięki takiemu przygotowaniu urodzinowa edycja tego wydarzenia zapisała się na kartach sportowej historii.

Urodzinowy bieg z oryginalnymi medalami od Tryumf

18 Bieg Recordowa Dziesiątka odbył się w tym roku 13 marca. Mogło wziąć w nim udział maksymalnie 4 tysiące osób. Ze względu na urodzinową edycję tego wydarzenia organizator postanowił postawić na unikalność i zamówił medale odlewane, które wyróżniają się nie tylko kształtem, ale również elegancką kolorystyką. Szampański medal w stonowanej, złotej kolorystyce z malowanymi na granatowo elementami świetnie upamiętnił rekordowe biegi wielkopolskie oraz wyróżnił wyjątkową, urodzinową okazję. Ponadto personalizowana wstążka do medalu idealnie skomponowała się ze stylistyką medalu, nadając mu designerskiego wyrazu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy