Rajd Święta Wojska Polskiego | Vision Medals

Medal na Rajd Święta Wojska Polskiego przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy kolarskiej.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Dwa dni na rowerze – Rajd Święta Wojska Polskiego

15 sierpnia to dzień, w którym wiele się dzieje. Jest to przede wszystkim rocznica zwycięskiej obrony Warszawy, która znana jest pod nazwą ,,Cud nad Wisłą”. Ponadto, jest to Święto Wojska Polskiego oraz Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Aby uczcić tę datę Towarzystwo Cyklistów „Orzeł” Spytkowice zorganizowało rajd rowerowy, który trwał dwa dni. Jego uczestnicy mieli do pokonania ponad 400 km trasy, która biegła od Rabki-Zdrój aż do Częstochowy. Jednak Rajd Święta Wojska Polskiego to nie tylko wydarzenie sportowe. To religijno-patriotyczny rajd, którego zwieńczeniem są zarówno pamiątkowe medale, jak i duchowa adoracja na Jasnej Górze.

Patriotyczne medale na Rajd Wojska Polskiego

Ze względu na zróżnicowany charakter rajdu, organizator zlecił nam przygotowanie medali na indywidualne zamówienie. Dlatego podejmując się przygotowania nagród na rajd rowerowy upamiętniający Wojsko Polskie, zdecydowaliśmy się na medale Vision. To trwałe medale wykonane z odlewu urozmaicone kolorowym nadrukiem. Wykonaliśmy je w kształcie zębatki z wyrazistym motywem kolarskim. Całość idealnie nawiązuje do rowerowej tematyki, a każde zdobienie można z łatwością wyczuć pod palcami. Ponadto, kolorowy nadruk w patriotycznych barwach świetnie podkreśla najistotniejsze elementy. Realizację dopełnia dopasowana kolorystycznie wstążka, która ułatwia wręczanie oraz przechowywanie medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy