Puchar Polski Pankration | Medal odlewany

Medale odlewane przygotowane na Puchar Polski Pankration. Wykonane przez nas medale są z najlepszej jakości stopu cynku i aluminium, z trójwymiarowymi elementami, kolorową emalią, a wszystko to utrzymane w klimacie sztuk walki co nadaje im wyjątkowego charakteru.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 mm
Kolor medalu: złoto
Wstążka: sublimacyjna
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorową emalią, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Sztuki walki mają swoje święto – Puchar Polski Pankration w Lublinie

Zawody sztuk walki, mające miejsce w Lublinie to prestiżowa impreza, do której sportowcy przygotowują się miesiącami. Puchar Polski Pankration miał bowiem na celu wyróżnienie najlepszego wojownika w różnych dziedzinach. Była to więc znakomita okazja do sprawdzenia się zarówno na ringu, jak i w oktagonie. Najlepsi zawodnicy otrzymali od organizatora pamiątkowe medale z motywem sportów walki. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która każdego dnia tworzy oryginalne medale na zamówienie. Dzięki nim zawody w sztukach walki nabierają unikalnego charakteru, o którym zawodnicy pamiętać będą przez naprawdę długi czas.

Nowoczesny medal, który upamiętnia sztuki walki

Nagrody zajmują szczególne miejsce w sercach sportowców. W szczególności medale, które zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych zawodach. Właśnie takimi nagrodami są medale odlewane, które wykonaliśmy jako upamiętnienie lubelskiej walki na ringu oraz w oktagonie.  Nagrody te mają klasyczny, okrągły kształt i wykonane zostały w trzech standardowych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Dzięki temu organizator mógł sprawnie wyróżnić zdobywców podium. Oprócz tego, medale, które przygotowaliśmy, są dwustronne. Oznacza to, że zdobienia znajdują się na obu stronach medalu. Na awersie, widnieje idealnie odwzorowane zdobienie z motywem sztuk walki oraz biało-czerwoną emalią, natomiast na rewersie umieściliśmy logotypy, nazwę i dopracowane, trójwymiarowe ozdobniki. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka, która idealnie pasuje do medali na zawody w sztukach walki.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy