Puchar Polski Judo Masters i Amatorów | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 100 x 80 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Puchar Polski Judo Masters i Amatorów dla najlepszych

W ciągu roku organizowanych jest wiele zawodów poświęconych sztukom walki. Podczas ich trwania sportowcy mogą ze sobą rywalizować na różnym szczeblu. Bez wątpienia najbardziej prestiżowe zawody judo w kraju to takie, w których udział biorą zarówno sportowcy z całej Polski, jak i zza granicy. Takim wydarzeniem jest Puchar Polski Judo Masters i Amatorów, którego organizator już po raz dziesiąty zapewnił sportowcom niezapomniane emocje. Oprócz tego na najlepszych uczestników czekały pamiątkowe medale na zamówienie. Ich wykonaniem zajęła się w całości nasza firma, angażując w tym celu doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę specjalistów.

Imponujący medal na Puchar Polski Judo Masters i Amatorów

Osiągnięcie sukcesu na szczeblu krajowym to nie lada wyzwanie. Dlatego powinno być odpowiednio nagradzane. W związku z tym na puchar w judo przygotowaliśmy oryginalne medale LaserCut, które wykonujemy za pomocą techniki cięcia laserem. Ta technologia umożliwia nam tworzenie medali w każdym rozmiarze oraz kształcie. Wykorzystaliśmy to podczas projektowania medalu na Puchar Judo Masters i Amatorów. Ma on bowiem oryginalny kształt, przypominający znak X z zaokrągleniem w centrum. Co więcej, jest dużo większy niż inne, klasyczne medale. Oprócz tego wyróżnia się kolorowym nadrukiem z motywem judo. Całość prezentuje się naprawdę imponująco i idealnie oddaje klimat zawodów.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy