X Puchar Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym | Medal odlewany

Medale na zamówienie wytworzone przez Tryumf na X Puchar Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym. Medale odlewane z tej okazji są wykonane z najlepszej jakości stopu cynku i aluminium, z trójwymiarowymi elementami i kolorową emalią, która nadaje mu jeszcze więcej elegancji i wartości.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Kolor medalu: antyczne złoto
Wstążka: standardowa
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorową emalią, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Wyjątkowe zawody o Puchar w Karate Tradycyjnym już za nami 

Karate to sztuki walki, które budują charakter oraz zachęcają do pokonywania własnych słabości. Osiąganie kolejnych poziomów umiejętności w karate to szczególny powód do dumy. Karate tradycyjne dzieli się na różne stopnie, których symbolami są pasy. Jednak karatecy odnoszą sukcesy również na zawodach. Podczas ich trwania rywalizują ze sobą o tytuł najlepszego karateki. Jednym z takich wydarzeń są zawody o Puchar w Karate Tradycyjnym. Ich organizator, czyli Roztoczański Klub Karate postanowił wynagrodzić najlepszych oryginalnymi nagrodami. Zostały nimi nasze medale na zamówienie, które przygotowaliśmy w kilku wersjach kolorystycznych.

Pamiątkowe medale dla najlepszych karateków

Przygotowane przez nas medale na zawody karate to nagrody, które każdy obdarowany z przyjemnością umieści w swojej kolekcji. Te indywidualnie zaprojektowane medale odlewane cechują się wyjątkową trwałością oraz eleganckim designem. Medale na Puchar w Karate Tradycyjnym mają klasyczny, okrągły kształt urozmaicony wieloma zdobieniami z motywem sztuk walki, świątecznym oraz logotypem organizatora. Co więcej, są to medale dwustronne. Dzięki temu trójwymiarowe zdobienia mogliśmy umieścić zarówno na awersie, jak i rewersie. Medale z motywem karate wyróżniają się również mocną, czerwoną emalią. Dzięki niej całość nabiera charakteru i zapada w pamięć. Nagrody zwieńcza spersonalizowana wstążka sublimacyjna.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy