Pro Liga Wrocław | LaserCut

Nagrody dla zdobywców pierwszych trzech miejsc w Pro Lidze Wrocław to medale LaserCut, które charakteryzują się nowatorskim kształtem i wykonaniem za pomocą lasera. Medale piłkarskie są dostępne w trzech kolorach: złotym, srebrnym i brązowym, a na ich rewersie znajduje się napis z informacją o miejscu zajętym przez zawodnika. Są one piękne i zachęcają do dalszych sukcesów.

Cechy medalu:
Wymiary: 95 x 90 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: Czarno – złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Pro Liga – tegoroczne podsumowanie Sezonu Jesień 2022

Na Gali Pro Liga organizator podsumowuje wyniki piłkarzy z sezonu jesiennego. Najlepszych wyłania na podstawie indywidualnych oraz zespołowych osiągnięć. Aby uczcić wyróżnionych, nasza firma dostarcza specjalnie zaprojektowane medale na zamówienie. Nasz zespół projektantów indywidualnie projektuje wygląd medali, aby spełniały one wszystkie wytyczne Klienta. Co więcej, te nowoczesne medale piłkarskie są dla piłkarzy symbolem futsalu, dlatego stworzyliśmy je w zestawie z oryginalnymi statuetkami. Za ich pomocą organizator mógł uhonorować piłkarzy eleganckimi nagrodami o spójnym designie, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć.

Nowoczesne medale z logotypem dla uczestników Ligi od Tryumf

Piłka nożna na hali rządzi się swoimi zasadami, według których zostali ocenieni piłkarze Pro Ligi. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe medale LaserCut, które charakteryzują się wykonaniem za pomocą cięcia laserowego. Dzięki temu nagrody piłkarskie mają oryginalny kształt z wycięciami wewnątrz, które są wzorowane na kształtach piłki do gry. Ponadto, na powierzchni medalu znajduje się kolorowy nadruk z elementami połyskującymi w świetle. Zdobienia przedstawiają piłkarza oraz logo organizatora, dzięki czemu jednoznacznie wskazują okoliczność wręczenia nagrody. Medale wykonaliśmy w trzech klasycznych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Na ich rewersie umieściliśmy napis z informacją, jakie miejsce zajął zawodnik. Wszystko to sprawia, że medale pięknie się prezentują i z pewnością zachęcają do osiągania dalszych sukcesów.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy