Pro Future Cup | LaserCut

Nowoczesny medal piłkarski z nadrukiem wykonaliśmy w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz brązowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 50 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Nowoczesny zestaw nagród na Pro Future Cup

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów drużynowych w naszym kraju. Dlatego w ciągu roku organizowanych jest wiele imprez piłkarskich, podczas których drużyny mogą ze sobą rywalizować o tytuł najlepszej. Jednym z takich wydarzeń jest Pro Future Cup, czyli turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży. Podczas jego trwania organizator wręczał różne wyróżnienia, którymi były medale piłkarskie i nagrody dla piłkarzy. Ich przygotowaniem w całości zajęła się nasza firma, projektując i wykonując medale na zamówienie oraz trofea piłkarskie. Taki zestaw w dopasowanym designie idealnie wkomponował się w klimat piłkarskich rozgrywek.

Pro Future Cup z precyzyjnie wykonanymi medalami

Wiele lat na rynku pozwoliło nam zgromadzić wiedzę na temat potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu wiemy, jak ważny jest indywidualny projekt, na podstawie którego wykonujemy wszystkie nasze nagrody. Również medale LaserCut, które otrzymali uczestnicy turnieju piłkarskiego. Te oryginalne medale piłkarskie mają ciekawy kształt wycięty za pomocą lasera. Co więcej, zyskują na nowoczesności dzięki precyzyjnym wycięciom wewnątrz. Ich powierzchnia pokryta jest kolorowym nadrukiem z idealnie odwzorowanym logotypem organizatora. Dzięki temu medale można łatwo skojarzyć z imprezą, na której były wręczane. Całość wykonaliśmy w trzech klasycznych kolorach: złotym, srebrnym i brązowym, które dopełnia wstążka sublimacyjna.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy