Pracownik Roku 2022 | LaserCut

Innowacyjny medal cięty w kształcie kropli wody. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 105 x 80 mm
Wstążka: personalizowana
Kolor medalu: błękitno – czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Wyróżnienia dla najlepszych pracowników

Pracodawcy w różny sposób nagradzają swoich najlepszych pracowników. Najczęściej wykorzystują w tym celu formę finansową, która jednak niekiedy spotyka się z niezadowoleniem ze strony pracownika. W końcu zawsze premia za ponadprzeciętne osiągnięcia jest zbyt mała. Na szczęście jest sposób na to, aby docenić pracownika bezcenną pamiątką. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji postanowiło wykorzystać tę formę i wyróżnić najlepszych tytułem ,,Pracownik Roku” za pomocą pamiątkowego medalu. Warszawski dostawca wody postawił na medale na zamówienie, które miały być unikalne, ale przede wszystkim nowoczesne i zachwycające. Mając takie wytyczne, postawiliśmy na medale Lasercut, z których klient był niezwykle zadowolony.

Pracownik Roku z medalem od Tryumf

Nowoczesny medal z ciętego metalu charakteryzuje się przede wszystkim tym, że może przybrać dowolny kształt. Świetnie ukazuje to forma, jaką obraliśmy podczas tworzenia medalu Pracownik Roku. Kształt kropli wody idealnie nawiązuje do przedsiębiorstwa, które zajmuje się wodociągami i kanalizacją. Ponadto podkreśliliśmy go trzema warstwami paneli. Pierwszą zachowaliśmy w ciemnym odcieniu, która dodaje całości głębi. Drugi panel wycięliśmy w kształt kropelki wody i podbiliśmy kojarzącym się z nią kolorem. Z kolei ostatnią warstwę stworzyliśmy z dokładnie wyciętych fragmentów, które przypominają rury. Wszystkie zdobienia wykonaliśmy z niezwykłą starannością tak, aby medal zachwycał każdym swoim detalem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy