PowerMax Cup | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 130 x 110 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Połączenie siły i pasji na PowerMax Cup

Z każdym rokiem siłownie zyskują na popularności. Coraz więcej osób decyduje się popracować nad swoim ciałem, a co za tym idzie zdrowiem, w sprzyjających warunkach. Dla części z tych osób właśnie w taki sposób rozpoczyna się niesamowita sportowa droga. Pasjonaci sportów siłowych przez lata trenują wyciskanie i martwy ciąg, aby móc mierzyć się ze sobą w różnych wymagających konkurencjach. Okazją do tego są zawody PowerMax Cup, które organizuje siłownia o tej samej nazwie. Zawody siłowe to jednak nie tylko siła, ale również pasja, która napędza zawodników do działania. Dlatego organizator PowerMax zlecił nam przygotowanie medali, które nie tylko będą upamiętniać to wydarzenie, ale również inspirować do dalszych sukcesów.

PowerMax Cup z naszymi oryginalnymi medalami

Medale, które przygotowaliśmy na PowerMax Cup, wyróżniają się pod wieloma względami. Przede wszystkim są to nowoczesne medale z serii LaserCut, które wykonujemy za pomocą cięcia laserowego. Pozwala nam ono wykonywać medale w dowolnym kształcie. Tym razem postawiliśmy na symetryczny kształt tarczy w głębokim, czarnym kolorze. Ponadto na powierzchni medalu umieściliśmy dopasowany, kolorowy nadruk, który jest delikatnie wypukły. Dzięki temu nagroda nabiera przestrzeni, a uzupełnienie całości lakierem dodaje jej blasku. Co ważne, medal ma ponadprzeciętny rozmiar, który idealnie nawiązuje do potężnie zbudowanych ciał sportowców siłowych.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PowerMax Cup | LaserCut”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 × 3 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy