Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy, biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego, czyli specjalistyczne zawody pływackie

Woda to jeden z najgroźniejszych żywiołów. Każdego dnia ratownicy WOPR ryzykują własne życie, dbając o nasze dobro. Pomorska Federacja WOPR pragnęła więc stworzyć wydarzenie, podczas którego będzie mogła promować bezpieczne i świadome spędzanie czasu nad wodą. W tym celu powstała Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego, czyli zawody pływackie, w których udział biorą ratownicy. Rywalizacja podzielona jest na kilka rund oraz wielki finał. Organizator dla zwycięzców każdej z rund przewidział pamiątkowe medale na zamówienie, które w całości wykonała nasza firma. Doświadczony zespół, stosując się do wszystkich wytycznych Klienta, przygotował indywidualny projekt, który następnie wdrożyliśmy w życie.

Nowoczesne medale z pływackim motywem

Medale LaserCut to nasz najnowszy rodzaj medali. W procesie jego produkcji wykorzystujemy laser, dzięki czemu medale mogą przyjmować właściwie każdą postać oraz rozmiar. Na tegoroczną Pomorską Ligę Ratownictwa Wodnego przygotowaliśmy medale, wykorzystujące tę technologię. Nasze nowoczesne medale pływackie mają oryginalny kształt, przypominający okrąg. Co więcej, wykonane są w czterech kolorach: złotym, srebrnym, brązowym oraz białym. Dzięki temu można je łatwo wręczyć pływakom, którym udało się zdobyć miejsce na podium. Oprócz tego na każdym medalu umieściliśmy kolorowy nadruk w dopasowanych barwach. Medal urozmaiciliśmy również zdobieniami wykonanymi za pomocą techniki 3D. Całość uzupełnia spersonalizowana wstążka w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy