9 Edycja Polska Man Triathlon | Medal Odlewany

Medal odlewany przygotowany na Polska Man Triathlon w Wolsztynie. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z eleganckimi ażurami.

Cechy medalu: 
Wymiary: 76 x 80 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy wypełnione kolorem

Opis

9 edycja Polska Man Triathlon z medalami naszej produkcji

Odbywająca się co roku w Wolsztynie impreza triathlonowa pod nazwą Polska Man Triathlon przyciąga setki zawodników z całego kraju. Razem z organizatorem przygotowaliśmy dla zawodników ciekawy projekt medali. Medal odlewany podzieliliśmy na 3 strefy, z której każda nawiązuje do jednej dyscypliny sportowej wchodzącej w skład triathlonu. W samym centrum medalu na Wolsztyn triathlon umieściliśmy logo Polska Man Triathlon, które wypełniliśmy także białą i czerwoną farbą. Wszystkie elementy są poprzecinane stylowymi ażurami, które bez wątpienia dodają medalowi jeszcze większego stylu. Całość dopełnia sublimacyjna wstążka z personalizowaną grafiką.

Odlane przez medale triathlonowe trafiły już do kilkuset zawodników. Jesteśmy pewni, że będą z dumą prezentować się w każdej domowej kolekcji medali. Kolejna edycja już za rok. Mamy nadzieję, że i wtedy będziemy mogli stworzyć ciekawy projekt medalu.

 Medale triathlonowe od Tryumf

Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju medale na imprezy biegowe i triathlonowe. W swojej historii wykonaliśmy setki tysięcy takich medali według indywidualnych projektów naszych klientów. Medale na zamówienie czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać niemal każdy medal na zawody triathlonowe!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy