Polanicka Piekielna Mila | LaserCut

Nowoczesny medal mikołajkowy na Polanicką Piekielną Milę wycięty laserem i urozmaicony kolorowym nadrukiem z motywem biegowym i mikołajkowym.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 65 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Polanicka Piekielna Mila po raz piąty za nami

6 grudnia to dzień, podczas którego uwielbiamy wręczać prezenty bliskim nam osobom. Dla sportowców jest to czas odbywania się jedynych w swoim rodzaju biegów. Są to oczywiście biegi mikołajkowe, a jednym z nich jest Polanicka Piekielna Mila. Jej organizator, czyli Fundacja Szansa wykorzystał Mikołajki do tego, aby promować sportowego ducha i wspierać swoich podopiecznych. W trakcie piątej edycji tego biegu organizator przygotował dla uczestników wyjątkową niespodziankę od Mikołaja. Każdy, kto ukończył bieg, otrzymał bowiem na mecie pamiątkowe medale na zamówienie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która zadbała o piękny wygląd nagrody na każdym etapie produkcji.

Polanicka Piekielna Mila z kolorowymi medalami z Mikołajem

Bieg Mikołajkowy w Polanicy przyciągnął w tym roku tłumy uczestników. Na najlepszych z nich czekały wyjątkowe medale mikołajkowe, którymi były nowoczesne, dwustronne medale LaserCut. Wykonaliśmy je za pomocą precyzyjnego lasera, który umożliwił nam wycięcie medali w oryginalnym kształcie. Nagrody wyróżniają się kolorowym nadrukiem z dopasowanym motywem. Na powierzchni medalu możemy bowiem zobaczyć idealnie odwzorowane grafiki biegaczy, Mikołaja oraz dodające pikanterii zdobienie płomieni. Nagrodę zwieńcza sublimacyjna wstążka dopasowana do designu. Całość wykonaliśmy w spójnej kolorystyce, która idealnie ze sobą współgra i sprawia, że medal zapada w pamięć.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy