Ping Pong na Trawie | Vision Medals

Medal na Cykl Pikników ,,Ping Pong na Trawie” przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy cyklicznej.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 50 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Cykl Ping Pong na Trawie pod okiem profesjonalistów

Ping pong wykonywany na wysokim poziomie to prawdziwie szybki sport, któremu towarzyszą niesamowite emocje. Jednak, aby dotrzeć do takiego poziomu, należy odpowiednio dużo ćwiczyć. Okazją do tego jest Cykl Pikników ,,Ping Pong na Trawie”, który organizuje Polski Związek Tenisa Stołowego. W jego trakcie uczestnicy pod okiem profesjonalistów mogą rozwijać swoje umiejętności sportowe. Organizator postanowił zorganizować również turniej ping ponga oraz liczne konkursy z nagrodami. Jedną z nagród były medale, które na specjalne zamówienie wykonała nasza firma. Zgodnie z zaleceniami PZTS wykonaliśmy je pod indywidualny projekt, który miał wyróżniać się wesołą i wyrazistą kolorystyką.

Kolorowe medale na cykl Ping Pong na Trawie

Pasja do tenisa stołowego może narodzić się w każdym wieku. Ważne jest jednak to, aby regularnie ćwiczyć, najlepiej pod okiem zawodowca. Taką możliwość daje swoim uczestnikom cykl ping ponga na trawie. Na to wyjątkowe wydarzenie przygotowaliśmy nowoczesne medale Vision ozdobione kolorowym nadrukiem. Nasze medale mają zaokrąglony kształt z wyróżniającym się dołem oraz przyciągającymi wzrok wypustkami. Dodatkowo na powierzchni medalu przygotowaliśmy specjalne miejsce na trójwymiarowy napis. Całość uzupełnia kolorowy nadruk z wesołym motywem. Ponadto, medal zawiesiliśmy na spersonalizowanej wstążce, która dodaje nagrodzie lekkości i ułatwia wręczanie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy