DZPR | Q-medals Standard

Okrągły medal dla piłkarzy ręcznych z kolorową, wypukłą grafiką. Q-medals to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w około 5 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 50 mm
Wstążka: standardowa czerwona
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medale dla Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej

Dla naszego klienta przygotowaliśmy szybkie w wykonaniu medale Q-medals. Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej potrzebował medali, które będą proste ale jednak w pełni spersonalizowane. Na srebrnej blaszce, po obu jej stronach wykonaliśmy nadruk kolorowy o odpowiedniej wypukłości. Awers medalu przedstawia logo DZPR oraz piłkarzy w dynamicznych pozycjach podczas gry. Rewers natomiast został całkowicie zadrukowany grafiką oraz odpowiednią dedykacją. Całość zawieszona na standardowej czerwonej szarfie idealnie komponuje się z kolorystką medalu.

Medale dla piłkarzy ręcznych

Piłka ręczna to jedna z wielu dyscyplin sportowych, na które przygotowujemy setki medali. Ciesząca się dużym zainteresowaniem dyscyplina sportu przyciąga co roku coraz więcej zawodników, dla których organizowane są turnieje oraz zawody rangi amatorskiej ale także mistrzowskiej. Dlatego, warto zadbać o odpowiednie medale piłka ręczna dla szczypiornistów. W pełni spersonalizowane trofea wykonamy na indywidualne zamówienie.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy