Turniej Badmintona Pan Studniarz Cup | LaserCut

Przygotowany przez nas medal na turniej w badmintona Pan Studniarz Cup, wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Dwustronny prostokątny kształt został przełamanym zdobieniem z rakietą do badmintona. Medal na zamówienie uzupełniony kolorowym nadrukiem wraz z logiem organizatora.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 50 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Świąteczny Turniej Badmintona Pan Studniarz Cup

Pan Studniarz Cup to turniej w badmintona, który zwykle odbywa się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy, świąteczny okres sprzyja bowiem wspólnemu spędzaniu czasu w ramach sportowej rywalizacji. Organizator, czyli Akademia Badmintona Warszawa zadbał o to, aby zawody w badmintona były otwarte dla każdego. Dlatego podzielił turniej na kilka kategorii o różnym stopniu zaawansowania. Na koniec sportowych rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale LaserCut, które w całości samodzielnie przygotowała nasza firma. W Tryumf każdego dnia przygotowujemy oryginalne medale na zamówienie, które dzięki indywidualnie przygotowanemu projektowi są idealnie dopasowane do okoliczności. W tym przypadku nasze medale badminton idealnie oddają klimat świątecznej rywalizacji w Narodowym Centrum Badmintona LAVO w Józefosławiu.

Pan Studniarz Cup z nowoczesnymi medalami dla najlepszych

Dla wszystkich uczestników turnieju badmintona organizator przewidział szereg pamiątkowych nagród. Wśród nich największe znaczenie miały medale z nadrukiem, które urozmaiciły kolekcję sportowych nagród uczestników. Dlatego też przygotowane przez nas medale wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Są to bowiem medale dwustronne o prostokątnym kształcie przełamanym zdobieniem z rakietą do badmintona. Oprócz tego ich projekt przewidywał wycięcie wewnątrz, dodające całości nowoczesnego designu. Medale na turniej uzupełnia kolorowy nadruk w dopasowanej kolorystyce utrzymanej w biało-granatowych barwach. Za pomocą nadruku mogliśmy również idealnie odwzorować logo Pan Studniarz Cup oraz dodać datę upamiętniającą dzień odbywania się zawodów. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka w dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy