Otwarte Mistrzostwa w Marszu na Orientację | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 65 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny, złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Otwarte Mistrzostwa w Marszu na Orientację w malowniczych Bieszczadach

Bardzo często określone grupy społeczne mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu sportowym skierowanym specjalnie dla nich. Jednym z takich wydarzeń są Mistrzostwa w Marszu na Orientację. Organizator stworzył je dla członków śląskiej OIIB, a datę ich odbywania się wyznaczył na 20 sierpnia. W rywalizacji wzięło udział wielu uczestników. Organizator podzielił otwarte mistrzostwa na cztery kategorie, w których o zwycięstwo walczono zespołowo. Dla najlepszych inżynierów budownictwa przewidziano pamiątkowe nagrody. Były nimi medale, upamiętniające marsz na orientację, które w całości wykonała nasza firma. Postępując zgodnie z zaleceniami Klienta, stworzyliśmy zatem nagrody, które idealnie oddają klimat bieszczadzkich rywalizacji.

Pamiątkowe medale na Otwarte Mistrzostwa w Marszu na Orientację

Organizatorowi mistrzostw zależało na tym, aby nagrody były odpowiednim uhonorowaniem trudu włożonego w osiągnięcie sukcesu. Ponadto, medale miały być symbolem miłych wspomnień związanych z wydarzeniem. Aby osiągnąć te cele, nasi graficy stworzyli unikalny projekt medalu z serii LaserCut. Nagrodę wykonaliśmy w dwóch wersjach kolorystycznych, które podkreśla zaokrąglony kształt z interesującymi wycięciami we wnętrzu medalu. Całość uzupełnia wyrazisty, kolorowy nadruk UV, który wykonaliśmy w technologii 3D. Dzięki temu medal nie tylko przyciąga wzrok, ale również oddziałuje na zmysł dotyku.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy