Otwarte Mistrzostwa w kajakarstwie | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Otwarte Mistrzostwa w kajakarstwie klasycznym za nami

Oglądanie mistrzostw świata przyciąga przed ekrany i na trybuny masę kibiców. Jednak, aby dostać się na mistrzostwa świata w kajakarstwie, należy wygrać niejedne zawody. Wśród nich są m.in. mistrzostwa Polski oraz inne, ważne mistrzostwa. Jednym z takich wydarzeń są Otwarte Mistrzostwa w kajakarstwie. W tym roku organizator wybrał na datę odbywania się zawodów 25 czerwca. Podczas Dni Elbląga około 160 sportowców w różnym wieku rywalizowało ze sobą na dystansie 500 metrów. Były to więc mistrzostwa juniorów, seniorów, a nawet amatorów. Dla najlepszych zawodników w tym kajakowym święcie organizator przewidział pamiątkowe medale, które wykonała nasza firma.

Nowoczesne medale na zawody kajakarskie

Informacje o kajakowym święcie odbywającym się w województwie warmińsko-mazurskim obiegły cały kraj. Dlatego stworzyliśmy szczegółowe, idealnie wykończone medale z serii LaserCut. Dzięki nowoczesnej technologii nasze medale na Otwarte Mistrzostwa w kajakarstwie mają oryginalny kształt przełamany wycięciami. Na ich powierzchnię nanieśliśmy kolorowy nadruk UV, który dodatkowo polakierowaliśmy, uzyskując połysk. Kajakowego charakteru oraz dynamizmu dodaje medalowi postać kajakarza w ruchu, a wycięcia w centralnej części przyciągają wzrok. Ponadto całość dostępna jest w trzech standardowych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Całość idealnie podkreśla personalizacyjna wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy