Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim | Lasercut

Barwne medale zimowe na Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim wykonaliśmy z metalu. Następnie wycięliśmy je za pomocą precyzyjnego lasera oraz uzupełniliśmy ciekawymi zdobieniami w formie kolorowego nadruku UV. Całość urozmaicają elementy 3D.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Za nami Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim

Narciarstwo alpejskie to sport, który wspiera nie tylko zdrowie fizyczne, ale również samopoczucie. Jest to szczególnie ważne zimą, ponieważ okres ten niespecjalnie sprzyja aktywności. Mimo to, wiele osób podejmuje wyzwanie i rozpoczyna swoją przygodę ze sportami zimowymi. Z doświadczenia wiemy, że przynosi im to wiele radości. Szczególnie jeśli wiąże się to ze zdobywaniem pamiątkowych nagród! Ci, którzy zorganizowali Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim dobrze o tym wiedzą. Dlatego wręczali na mecie oryginalne medale zimowe z trójwymiarowymi zdobieniami. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od wielu lat tworzy medale na zamówienie.

Narciarstwo alpejskie motywem medali zimowych dla uczestników zawodów

Medale zimowe, które przygotowaliśmy na mistrzostwa w Siechnicach to pełne barw realizacje zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Wyróżniają się za sprawą oryginalnego kształtu oraz bogatych zdobień, nawiązujących do narciarstwa alpejskiego. Głównym atutem tych medali stalowych jest kolorowy nadruk UV. Wykonaliśmy go na podstawie indywidualnego projektu, który zakładał wykorzystanie technologii 3D. To właśnie dzięki niej część zdobień można wyczuć, przesuwając po nich dłonią. Oprócz tego medal spersonalizowaliśmy, wykorzystując logo organizacji oraz napisy z nazwą i datą odbywania się imprezy. Wszystko to dopełnia wstążka w dopasowanej kolorystyce. Całość stanowi zatem przemyślaną i wyjątkową pamiątkę dla uczestników otwartych mistrzostw w narciarstwie alpejskim.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy