Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Gimnastyce Artystycznej | Vision Medals

Okrągłe medale z ażurami to idealne nagrody dla gimnastyczek, które wzięły udział w Mistrzostwach Bytomia. Wyróżniają się one ponadczasowym designem, kolorowym nadrukiem oraz zdobieniami na rewersie.

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, patyna

Opis

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Gimnastyce Artystycznej kończą sezon

Gimnastyka artystyczna to sport połączony ze sztuką, dzięki czemu jest niezwykle widowiskowy. Przygodę z tym sportem rozpoczynamy zazwyczaj już jako dziecko, dzięki czemu umiejętności można kształtować przez całe życie. W związku z tym talent młodych gimnastyczek można podziwiać na wielu różnych zawodach. Jedną z takich imprez są Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Gimnastyce Artystycznej. W ich trakcie zawodniczki z pięciu polskich klubów prezentowały swoje umiejętności w występach solowych oraz grupowych. Dla wszystkich przewidziano wyjątkowe upominki – spersonalizowane nagrody dla gimnastyczek w postaci medali z nadrukiem. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od wielu lat tworzy medale na zamówienie.

Nagrody dla gimnastyczek symbolem ich sukcesu

Upominki, jakie przygotowaliśmy dla gimnastyczek to medale odlewane typu Vision o klasycznym, okrągłym kształcie. Wyróżniają się one za sprawą ażuru, znajdującego się w samym środku nagrody. Co więcej, struktura medali pełna jest niesymetrycznych wyżłobień, nadających całości efektu 3D. Medal uzupełniliśmy również kolorowym nadrukiem w dwóch barwach – zielonej oraz różowej. Obie posiadają przejścia tonalne, które przykuwają wzrok. Nagrody są również dwustronne. Oznacza to, że na ich rewersie znajdziesz dodatkowe zdobienia. W tym przypadku jest to nazwa wydarzenia, na którym zostały wręczone medale. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka w dziewczęcym, różowym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy