OSP Nowe Piekuty | Vision Medals

Medal vision przygotowany dla OSP Nowe Piekuty w setną rocznicę powstania.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: antyczne złoto
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

100-lecie OSP Nowe Piekuty

Historia straży pożarnej w Polsce sięga 1752 roku. Jest to opowieść o niesamowitej odwadze i powołaniu, przez które na przestrzeni setek lat tysiące osób ryzykowało życie. Częścią tej bogatej historii jest OSP Nowe Piekuty, które w tym roku obchodziło swoją okrągłą rocznicę. Z tej okazji wykonaliśmy dla nich nagrody strażackie, których celem było podkreślenie tego, jak ważna jest dla nas wszystkich ich codzienna praca w straży pożarnej.

Medale strażackie dla OSP Nowe Piekuty

Ochotnicza straż pożarna zrzesza w Polsce ogółem 696 653 osób. To imponująca liczba, dzięki której mieszkańcy gmin mogą czuć się bezpiecznie. Akcje straży pożarnej wymagają od strażaka całkowitego oddania i dostępności. W końcu nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy potrzebna będzie strażacka pomoc. OSP Nowe Piekuty to straż pożarna, która już od stu lat wierna jest powyższym treściom. Dlatego na jubileusz ich istnienia stworzyliśmy dla nich unikalne medale vision, które posłużyły jako odznaczenia OSP. Medal strażacki kształtem dopasowany jest do herbu OSP. Wyraziste zdobienia oraz dopasowana kolorystyka podkreślają umiejscowionego w centralnej części medalu orła. Znajdujący się poniżej napis jasno wskazuje okoliczność wręczenia nagrody i przypomina o towarzyszącym tej chwili emocjom. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i świetnie wpasuje się w bogatą kolekcję doświadczonego strażaka.

Tworząc medale na zamówienie, zawsze przykładamy ogromną wagę do ich starannego wykonania. W końcu to detale decydują o finalnym efekcie. Oprócz tego wykonujemy je na Twoje indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany, zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OSP Nowe Piekuty | Vision Medals”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 6 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy