ORLEN Ultra Challenge Suwałki 2021 | Q-medals Standard Plus

Ośmiokątny medal  z kolorowym, wypukłym tekstem. Q-medals to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w około 5 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 60 mm
Wstążka: personalizowana z logo sponsora
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

ORLEN Ultra Challenge Suwałki 2021 z naszymi medalami

Impreza, która odbyła się w dniach 3-6 czerwca 2021 to nieoficjalne mistrzostwa świata. W biegu trwającym 72 godziny oraz 24 godziny wzięli udział najtwardsi zawodnicy. ORLEN Ultra Challenge Suwałki to niezwykle wymagający bieg podczas, które biegacze pokonują setki kilometrów. W biegu brała udział Patrycja Bereznowska, której celem było pobicie rekordu świata należącego dotąd do Holenderki Rii Buiten i wynoszącego 449,177 km. Pani Patrycji udało się pobić ten rekord i osiągnąć dystans 457 km w czasie 72 godzin! Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że nasz medal z nadrukiem trafił do kolekcji Pani Patrycji.

Q-medal, który wykonaliśmy to bardzo prosty projekt z dużym logo sponsora, firmy Orlen oraz nazwą imprezy i typem biegu. Wykonany projekt na stalowej srebrnej blaszce wygląda dość spartańsko, jednak prezentuje się bardzo ładnie. Cały medal zawiesiliśmy na personalizowanej czerwonej wstążce z nadrukowanym logo sponsora.

Q-medals to szybkie w realizacji medale, które wykonamy nawet w 5 dni roboczych!

Każdy przygotowywany przez nas projekt Q-medals zawsze wyróżnia się ciekawym designem oraz nienagannym wykonaniem. Bez wątpienia, doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje, że usługa będzie wykonana profesjonalnie i na czas. Medal ORLEN Ultra Challenge Suwałki wykonaliśmy na indywidualne zamówienie naszego klienta. Dlatego też możemy wykonać dowolny medal według twojego projektu również dla Ciebie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy