Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży Salezjańskiej w futsalu | Medal Odlewany

Medal odlewany na XXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży Salezjańskiej. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorem

Opis

Jak powstały Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży Salezjańskiej w futsalu?

Pozytywny wpływ aktywności sportowej na zdrowie wpajany jest człowiekowi już od najmłodszych lat jego życia. Mówi o tym nie jedno przysłowie, twierdząc zgodnie, że sport to zdrowie. Jednak powiedzenia to za mało, żeby przyciągnąć młodzież do sportu. Potrzebne są czyny i organizacje gotowe je podjąć. Najlepszym tego przykładem jest SALOS RP, czyli Salezjańska Organizacja Sportowa Rzeczypospolitej Polskiej. W 1997 roku powołała ona do życia Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży Salezjańskiej w futsalu i od tego czasu aktywnie promuje sport wśród młodzieży. W grze biorą udział zarówno drużyny chłopców, jak i dziewczynek podzielone na kilka kategorii wiekowych. Organizator zadbał o to, aby młodzież salezjańska dobrze wspominała futsal i zawody, wręczając najlepszym unikalne medale na zamówienie.

Medale dla najlepszych od Tryumf

Polski futsal niczym nie różni się od tego rozgrywanego w innych krajach. Futsal to piłka nożna halowa, która rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim mecz składa się z dwóch części, każda po 20 minut. Biorą w nim udział dwie drużyny złożone z maksymalnie 5 zawodników. Każdy ma określone zadanie, a jego umiejętności wpływają na wynik meczu. Drużyny zakwalifikowane na Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży Salezjańskiej mają zatem w swoich szeregach najlepszych zawodników. To właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe medale odlewane z elementami wypełnionymi kolorem. Te medale piłkarskie mają trójkątny kształt, który przypomina zwycięską literę V. Ponadto umieszczone na jego powierzchni zdobienia nawiązują do futsalu i zwyciężania. Treść, która znajduje się na medalu, jest wyrazista i została starannie naniesiona przez naszych doświadczonych specjalistów. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwoliło nam również sprawić, aby medal był czytelny w dotyku. Całość uzupełnia personalizowana wstążka do medalu oraz fakt, że medal dostępny jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy