Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego już za nami

Bardzo często imprezy biegowe dedykowane są jakiemuś wydarzeniu lub postaci. Tym razem osobą, którą upamiętnia bieg, jest Jan Kiliński. Ogólnopolski bieg im. Jana Kilińskiego to półmaraton, podczas którego biegacze mają do pokonania 21 km. W tym roku bieg odbył się 3 maja, a uczestnicy rozpoczęli go w Mogilnie. Natomiast meta znajdowała się w Trzemesznie. Oprócz półmaratonu organizator zaplanował również bieg na 3,5 km oraz rekreacyjny bieg dla dzieci. Dzięki temu w wydarzeniu mogły wziąć udział całe rodziny. Organizator zadbał o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, w tym medale, których przygotowaniem zajęła się nasza firma.

Geometryczne medale na Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

Bieg poświęcony konkretnej osobie powinien ściśle do niej nawiązywać. Dlatego medale na Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego przygotowaliśmy w zgodzie z tą zasadą. W realizacji tego założenia pomogła nam najnowocześniejsza technologia naszego parku maszynowego. Dzięki niemu stworzyliśmy medal LaserCut w kształcie ośmiokąta z geometrycznymi wycięciami. Taka forma z pewnością przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych nagród. Ponadto na powierzchnię medalu nałożyliśmy kolorowy nadruk z dynamicznymi liniami oraz podobizną Jana Kilińskiego. Całość prezentuje się naprawdę elegancko i idealnie komponuje się z dopasowaną kolorystycznie wstążką.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy