Nowosarzyńska Jedenastka | LaserCut

Zaokrąglony medal z wycięciami wykonany za pomocą technologii laserowej z kolorowym nadrukiem w barwach patriotycznych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Nowosarzyńska Jedenastka upamiętniająca Święto Niepodległości

Sport to idealny sposób, za pomocą którego można wspólnie upamiętnić ważne wydarzenie. Dlatego, aby uczcić pamięć odzyskania przez Polskę niepodległości, Nowosarzyńska Grupa Biegowa postanowiła zorganizować specjalny bieg. Organizator sprawił, że Nowosarzyńska Jedenastka została podzielona na kilka kategorii, spośród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz biegu głównego na dystansie 11 km uczestnicy mogli wziąć również udział w wyścigu nordic walking na trasie 10 km oraz kilku wyścigach młodzieżowych. Na wszystkich biegaczy, którym udało się przekroczyć linię mety, czekały pamiątkowe medale na zamówienie. Ich przygotowaniem w całości zajęła się nasza firma, dokładając starań, aby każdy, nawet najmniejszy detal prezentował się idealnie.

Nowosarzyńska Jedenastka z indywidualnymi medalami biegowymi

Jedną z największych pamiątek uczestnictwa w zawodach biegowych są medale. Dlatego ich wygląd powinien ściśle nawiązywać do charakteru wydarzenia. Takie są medale LaserCut, które przygotowaliśmy na bieg Nowosarzyńska Jedenastka. Mają okrągły kształt, który precyzyjnie wycięliśmy za pomocą lasera. Co więcej, wyróżniają się również nowoczesnymi wycięciami wewnątrz. Medale na Bieg Niepodległości mają piękny, złoty kolor urozmaicony kolorowym nadrukiem oraz zdobieniami, ukazującymi patriotyczny motyw. Są nimi przede wszystkim biegacz z polską flagą oraz orzeł, którego idealnie odwzorowaliśmy. Całość zwieńcza dopasowana wstążka w biało-czerwonych barwach.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy