Ochotnicza Straż Pożarna w Stalowej Woli | Moneta

Monety na zamówienie wykonane przez nas dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Wyjątkowość tej monety podkreśla nadruk UV, prezentujący charakterystyczny budynek straży oraz herb miasta Stalowa Wola. Idealny upominek dla każdego strażaka.

Cechy monety:
Wymiary: 80 mm
Kolor monety: czarno-biały
Informacje dodatkowe: druk UV, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Ochotnicza Straż Pożarna w Stalowej Woli upamiętniona kolorowymi monetami

OSP Stalowa Wola wspiera mieszkańców naszego miasta już od 2007 roku. Przez te wszystkie lata strażacy nie tylko doskonalili swoje umiejętności, ale również rozszerzali swoją flotę, aby jeszcze skuteczniej nieść pomoc potrzebującym. OSP w Stalowej Woli liczy obecnie stu członków, którzy bez wątpienia zasłużyli na odznaczenia strażackie. W tym roku były nimi piękne monety na zamówienie, które przygotowała nasza firma. Co ważne, te pamiątkowe monety strażackie to nie tylko symbole odwagi, ale również wyraz wdzięczności za każde poświęcenie, jakiego codziennie dokonują członkowie OSP w Stalowej Woli. Warto, więc poznać bliżej szczegóły dotyczące tych symbolicznych nagród.

Odznaczenia strażackie w postaci ponadczasowych monet

Ochotnicza Straż Pożarna w Stalowej Woli zasłużyła na nagrody najwyższej jakości. Dlatego też dla jej członków przygotowaliśmy trwałe monety stalowe o ponadprzeciętnym rozmiarze. Na ich powierzchni widnieją idealnie odwzorowane zdobienia wykonane za pomocą kolorowego nadruku. Przedstawiają one siedzibę OSP Stalowa Wola oraz herb miasta. Wszystko dopasowane do siebie kolorystycznie i wizualnie, dzięki czemu tworzy spójny design, od którego trudno oderwać wzrok. Monety te stanowią atrakcyjny dodatek, pomagający wyrazić szacunek dla członków OSP Stalowa Wola, który z pewnością będzie dumnie prezentował się w kolekcji nagród zdobytych przez strażaka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy