Ochotnicza Straż Pożarna w Rewicy | Moneta

Nasza srebrna moneta na zamówienie z motywem pożarniczym i herbem gminy Jeżów była doskonałym sposobem na upamiętnienie 100-lecia OSP w Rewicy. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, idealna pamiątka dla miłośników pożarnictwa.

Cechy monety:
Wymiary: 60 mm
Kolor monety: srebro
Informacje dodatkowe: trójwymiarowe zdobienia, druk UV

Opis

Ochotnicza Straż Pożarna w Rewicy świętuje swój setny jubileusz

Świętowanie stu lat OSP w Rewicy to okazja, która zaangażowała zarówno mieszkańców, jak i lokalne, a nawet rządowe władze. Wzbudziła również zainteresowanie wśród wielbicieli strażackich imprez, którzy mogli podziwiać rewickich strażaków w odświętnych strojach. Jednak z obchodami stu lat istnienia OSP w Rewicy nie wiązały się tylko eleganckie stroje. Obchody pełne były refleksji oraz wzruszeń, ponieważ w ich trakcie doceniono czas, poświęcenie i odwagę strażaków. Symbolami ich dokonań zostały monety na zamówienie, które wykonała nasza firma. Stanowią one specjalne odznaczenia strażackie o unikalnym i ponadczasowym charakterze.

Monety strażackie idealne na obchody rocznicy istnienia

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem nagród na różne okazje. Wśród nich są monety strażackie, które upamiętniają ważne okazje. Jedną z nich było sto lat istnienia, które obchodziła Ochotnicza Straż Pożarna w Rewicy. Dla członków tej organizacji przygotowaliśmy eleganckie monety z kolorowym nadrukiem. Ich delikatny i stonowany design przełamują barwne i trójwymiarowe zdobienia, znajdujące się na obu stronach monety. Unikalnego charakteru dodaje całości motyw strażacki i zdobienie z herbem gminy Jeżów. Podkreśla to lokalny charakter pracy strażaków, których zadaniem jest dbanie o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców gminy. Wszystko to sprawia, że monety stanowią idealny wyraz wdzięczności, o którym żaden strażak nie będzie w stanie zapomnieć.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy