OSP Klementowice | Moneta

Moneta na zamówienie, którą stworzyliśmy dla OSP w Klementowicach. Są to okrągłe monety z kolorowym oraz miejscowo podniesionym nadrukiem, co tworzy efekt 3D. Pamiątka przedstawiają św. Floriana i nowy budynek strażnico-świetlicy w Klementowicach.

Cechy monety:
Wymiary: 45 mm
Kolor monety: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorową emalią, trójwymiarowe zdobienia

Opis

OSP Klementowice świętuje otwarcie nowej strażnico-świetlicy

OSP w Klementowicach działa już od 1926 roku. Przez ten czas jego członkowie wielokrotnie narażali się na niebezpieczeństwo, dbając o dobro mieszkańców pobliskich miejscowości. W tym roku OSP rozszerzyło swoją działalność o nową strażnico-świetlicę, w której kolejne pokolenia będą kontynuować tę tradycję. Chwilę tę upamiętniły piękne monety na zamówienie z motywem strażackim. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która jako lider na rynku projektuje i produkuje nagrody na różne okoliczności. W tym unikalne odznaczenia strażackie oraz inne nagrody dedykowane strażakom

Monety – eleganckie nagrody na każdą okazję

Monety strażackie, które przygotowaliśmy na tę okazję to klasyczne, okrągłe nagrody, które pięknie uzupełnią każdą kolekcję. Pokryte są kolorowym nadrukiem, który widoczny jest na obu stronach monety. Nadruk ten miejscowo podnieśliśmy, uzyskując efekt 3D. Dzięki niemu znajdujące się na awersie zdobienie św. Floriana przyciąga wzrok, co dodatkowo uzupełnia trójwymiarowy napis otaczający środek. Z kolei na rewersie na pierwszy plan wysuwa się idealnie odwzorowana grafika, przedstawiająca budynek nowej strażnico-świetlicy. Poniżej niej umieściliśmy napis z datą upamiętniającą to ważne dla lokalnej społeczności wydarzenie. Całość wizualnie wpisuje się w motyw strażacki, dzięki któremu już na pierwszy rzut oka wiadomo, że nagrody otrzymali zasłużeni strażacy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy