OSP Hecznarowice | Moneta

Moneta okolicznościowa na zamówienie dla strażaków z OSP Hecznarowic. Moneta ma okrągły kształt, ażurowy napis i trójwymiarowy wóz strażacki. Całość uzupełnia napis miejscowości i data, a wielokolorowy nadruk UV dodaje nagrodzie blasku.

Cechy monety:
Wymiary: 45 mm
Kolor monety: srebrny
Informacje dodatkowe: trójwymiarowe zdobienia, druk UV

Opis

OSP Hecznarowice – uroczystość wręczenia nowego GCBA VOLVO FMX

Odznaczenia strażackie to pamiątki różnych okoliczności. Są nimi zarówno indywidualne osiągnięcia, jak i ważne momenty dla całych jednostek. Jedną z ważnych uroczystości dla OSP Hecznarowice była oficjalna prezentacja nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego VOLVO FMX. Wóz strażacki z pewnością pomoże strażakom jeszcze sprawniej nieść pomoc potrzebującym, a piękne monety na zamówienie pomogą zachować pamięć o tym wydarzeniu na dłużej. Władze OSP postanowiły bowiem upamiętnić tę chwilę wyjątkowymi nagrodami, które otrzymali członkowie załogi strażackiej. Wśród tych nagród były monety strażackie, które przygotowała nasza firma.

Odznaczenia strażackie w nowoczesnej odsłonie

Mimo iż monety kojarzą się z klasyką i tradycją nagradzania, to można wykonać je również w nieco bardziej nowoczesnej formie. Właśnie takie są monety, które wykonaliśmy dla strażaków z Hecznarowic. Monety mają co prawda klasyczny, okrągły kształt, jednak w ich wnętrzu znaleźć można pięknie wycięte ażury, tworzące napis z nazwą okoliczności wręczenia nagród. Poniżej napisu widnieje trójwymiarowe zdobienie przypominające wóz strażacki, jaki otrzymała jednostka. Dalej zobaczyć można miejscowość i datę, która pozwoli obdarowanym na dłużej zapamiętać dzień otrzymania nagrody. Całość pokryta jest wielokolorowym nadrukiem UV, dzięki któremu każda grafika pięknie się prezentuje, dodając nagrodom blasku i elegancji.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy