Odznaka Sucharskiego | Moneta

Odznaka Sucharskiego, wykonana na zamówienie dla Szkoły Podstawowej nr 141 w Warszawie. Jest to trwała i solidna moneta pamiątkowa  z wysokociśnieniowego odlewu z trójwymiarowymi zdobieniami.

Cechy monety:
Wymiary: 60 mm
Kolor monety: złoty
Informacje dodatkowe: trójwymiarowe zdobienia

Opis

Wyjątkowa odznaka Sucharskiego wykonana dla warszawskiej szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa nr 141 w Warszawie od wielu lat kształtuje i edukuje dzieci. Od 1972 roku robi to, posługując się imieniem majora Henryka Sucharskiego. Mjr Sucharski był dowódcą obrony Westerplatte, który bohatersko bronił placówki wraz ze swoją załogą. Wartości i postawa patrona są więc przekazywane kolejnym pokoleniom, które poszerzają swoją wiedzę w tej warszawskiej szkole. W związku z tym, upamiętnieniem ważnych okazji świętowanych w szkole są nagrody z motywem mjr. Sucharskiego. Jedną z nich jest odznaka Sucharskiego, czyli moneta pamiątkowa, którą nasza firma wykonała na specjalne zamówienie władz szkoły.

Monety szkolne od doświadczonego producenta nagród

Odznaka Sucharskiego, którą zamówiła Szkoła Podstawowa nr 141 to ponadczasowa realizacja o klasycznym, okrągłym kształcie. Wykonaliśmy ją z wysokociśnieniowego odlewu, który posiada piękne zdobienia po obu swoich stronach. Na awersie widnieje trójwymiarowy napis z nazwą oraz zdobienie szabli i książki, natomiast na rewersie zauważyć można nazwę szkoły, a w samym środku flagę z orłem. Wszystko to wykonane za pomocą technologii 3D, dzięki której każde zdobienie można poczuć pod opuszkiem palców. Dodatkowym atutem nagrody jest jej grubość, która sprawia, że monety są solidne i trwałe, co sprawia, że stanowią piękną pamiątkę na długie lata.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy