LO im. Bolesława Krzywoustego | Moneta

Wykonana moneta na zamówienie dla LO im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie to unikalny design i precyzyjne wykonanie. Kolorowe zdobienia oraz wizerunek Bolesława Krzywoustego uzyskaliśmy za pomocą emalii do metalu.

Cechy monety:
Wymiary: 60 mm
Kolor monety: złota
Informacje dodatkowe: wypełnienia emalią, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Tryumf na miarę sukcesu LO im. Bolesława Krzywoustego

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego to organizacja o długiej i bogatej historii. Sięga ona zaborów, gdzie funkcjonowała jako Gimnazjum pruskie. Dopiero w 1945 roku szkoła uzyskała swój obecny charakter liceum ogólnokształcącego. Od tego czasu liceum stale się zmienia, kształcąc w swoich murach kolejne pokolenia młodych Polaków. Władze liceum postawiły więc uczcić rocznicę nadania szkole imienia Bolesława Krzywoustego specjalnymi monetami na zamówienie. Ich projektem oraz wykonaniem zajęła się nasza firma, która od wielu lat przygotowuje oryginalne nagrody na różne okazje.

Monety szkolne, czyli piękne pamiątki z charakterem

LO im. Bolesława Krzywoustego ceni sobie historię i tradycję. Dlatego też, podejmując się przygotowania pamiątkowych monet, postawiliśmy głównie na te dwa aspekty. Tak też powstały monety szkolne, przedstawiające podobiznę króla Bolesława Krzywoustego. Postać otoczona jest napisami z nazwą szkoły oraz rokiem oficjalnego przekształcenia jej w liceum. Wykonane przez nas zdobienia, które można ujrzeć na powierzchni monet to prawdziwe arcydzieła. Jest to zasługa zastosowania technologii 3D, która pozwoliła nam nanieść na monety szkolne trójwymiarowy nadruk kolorowy. Wszystko to sprawia, że na monety patrzy się z zachwytem, a każde ich dotknięcie wywołuje niemal magiczne wrażenie, przywołując wspomnienia związane z LO im. Bolesława Krzywoustego.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy