Koło SEiRP w Gorlicach | Moneta

Doskonałe wykończenie i unikalny design. Moneta na zamówienie upamiętniająca 20-lecie Koła SEiRP w Gorlicach. Dwustronna moneta z patriotycznymi zdobieniami wykonanych za pomocą technologii druku UV.

Cechy monety:
Wymiary: 70 mm
Kolor monety: srebrna
Informacje dodatkowe: druk UV

Opis

Koło SEiRP w Gorlicach obchodzi swoje dwudzieste urodziny!

SEiRP, czyli Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych zrzesza emerytów, rencistów oraz byłych funkcjonariuszy policji. Zadaniem tej organizacji jest zarówno poprawa warunków socjalno-bytowych byłych policjantów, jak i organizowanie życia kulturalnego, wypoczynku i rekreacji. Jej członkami są osoby, które poświęciły swoje życie służbie społeczeństwu. Jednym z oddziałów organizacji jest Gorlickie Koło Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, które w tym roku świętuje swoje dwudzieste urodziny. Z tej okazji organizator pamiątkowego jubileuszu zlecił nam przygotowanie oryginalnych nagród, zwieńczających tę imprezę. Ze względu na rangę i istotę tej okoliczności wybraliśmy monety na zamówienie, które kojarzą się z odznaczeniami wręczanymi mundurowym.

Monety na dwudziestolecie gorlickiego SEiRP

Gorlickie Koło Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych otrzymało od nas symboliczne, okrągłe monety policyjne, które przygotowaliśmy na podstawie indywidualnego projektu. Jego realizacja uwzględniała nadanie monetom klasycznego kształtu oraz urozmaicenie ich dwustronnym, kolorowym nadrukiem. Nadruk ten sprawił, że monety na dwudziestolecie nabrały unikalnego charakteru. Wszystko to za sprawą idealnie odwzorowanego logo organizacji i wyraźnych napisów z nazwą okoliczności wręczenia pamiątek. Co więcej, całość utrzymana jest w spójnej, patriotycznej kolorystyce, która nawiązuje również do symboli policyjnych. Dzięki temu nasze monety stanowią idealne symbole, upamiętniające dwadzieścia lat istnienia Koła SEiRP w Gorlicach.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy