European Taekwon-Do Cup | Moneta

Monety na zamówienie, które stworzyliśmy na European Taekwon-Do Cup, wykonane są z wysokociśnieniowego odlewu. Monety są dwustronne, z trójwymiarowymi zdobieniami na awersie i rewersie.

Cechy monety:
Wymiary: 50 mm
Kolor monety: złoty
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorową emalią, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Złote monety na European Taekwon-Do Cup

Polski Związek Taekwon-Do oraz Ogólnoeuropejska Federacja Taekwon-Do po raz kolejny zorganizowała European Taekwon-Do Cup, który w tym roku odbył się w Lublinie. Wydarzenie to było pierwszą oficjalną i międzynarodową imprezą, której organizatorzy wprowadzili nowe kategorie sparingowe. Otworzyło to zawodnikom nowe możliwości i stworzyło okazję do tego, aby jeszcze mocniej wypromować imprezę na arenie międzynarodowej. Ze względu na wysoką rangę tego wydarzenia dla najlepszych przygotowano wyjątkowe nagrody. Zostały nimi monety na zamówienie, które w całości samodzielnie wykonała nasza firma. Przygotowanie tych nagród było dla nas prawdziwym zaszczytem i wyróżnieniem, z którego jesteśmy niezmiernie dumni.

Eleganckie nagrody dla najlepszych uczestników

W międzynarodowych zawodach zawsze biorą udział najlepsi reprezentanci każdego kraju. Posiadają oni w swojej kolekcji wiele nagród, upamiętniających ich sukcesy, dlatego ważne jest to, aby na tak prestiżowe wydarzenie przygotować nagrody inne niż wszystkie. W związku z tym nasza firma postawiła na ponadczasowe monety o ponadprzeciętnym rozmiarze. Wykonaliśmy je z wysokociśnieniowego odlewu, na którego powierzchnię nanieśliśmy dwukolorową emalię, która delikatnie przyciąga wzrok. Co ważne, nasze monety wyróżniają się swoją dwustronnością. Oznacza to, że zdobienia znajdują się zarówno na awersie, jak i rewersie. Oprócz tego, zdobienia te wykonaliśmy w trójwymiarze, dzięki czemu monety nabierają głębi, jakiej pozbawionych jest wiele innych nagród.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy