70-Lecie Uniwersytetu Przyrodniczego | Moneta

Piękna moneta wykonana przez nas na zamówienia z okazji 70 lat Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Złote i niebieskie zdobienia na monecie wykonaliśmy za pomocą druku UV i 3D.

Cechy monety:
Wymiary: 85 mm
Kolor monety: złota
Informacje dodatkowe: druk UV

Opis

70 lat Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uhonorowane monetami

Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie świętował w tym roku 70 lat istnienia. Była to niezwykła okazja do spojrzenia wstecz i wspominania siedem dekad pełnych naukowych odkryć, rozwoju edukacyjnego i ciągłego poszerzania horyzontów. 70-lecie Uniwersytetu Przyrodniczego to również czas, który powinien być odpowiednio uhonorowany. Z tego powodu władze uczelni przygotowały wiele inicjatyw, upamiętniających jubileusz. Jedną z pamiątek tego wydarzenia są piękne monety, które na specjalne zamówienie przygotowała nasza firma.

Moneta upamiętniająca 70-lecie Uniwersytetu Przyrodniczego

Nasza firma od wielu lat tworzy medale na zamówienie oraz inne nagrody okolicznościowe wręczane na różnych okazjach. Wśród nich znajdują się również pamiątkowe monety, które w elegancki sposób upamiętniły jubileusz Uniwersytetu Przyrodniczego. Na jubileusz uniwersytetu przygotowaliśmy okrągłe monety pokryte wielokolorowym nadrukiem. Jego intensywność nie tylko dodaje realizacji barw, ale również wydobywa szczegółowe elementy jej designu. Co więcej, wszystkie zdobienia znajdujące się na powierzchni monety zostały podniesione, co tworzy unikalny efekt wyczuwalny pod opuszkiem palców. Dzięki zastosowaniu tej techniki zdobienia, moneta staje się nie tylko upominkiem, ale także cennym przedmiotem w kolekcji. Nasze monety zapewniają również trwałą pamiątkę wyjątkowej rocznicy, stanowiąc jednocześnie symbol trwałości i stałości, które są fundamentem działalności Uniwersytetu Przyrodniczego.

Zapytaj o darmową wycenę monet, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy