Mławskie Święto Rowerów | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o okrągłym kształcie z wycięciem w centrum. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Mławskie Święto Rowerów, czyli rowerowa impreza dla każdego

Kalendarz sportowy pełen jest rowerowych rywalizacji. Wśród nich wyróżnić należy Mławskie Święto Rowerów, które w tym roku odbyło się 26 czerwca. Ten wyścig kolarski składa się z dwóch, zróżnicowanych tras. Pierwsza z nich – fioletowa – mierzy 9 km długości, natomiast druga – zielona – 14 km. Jednak Mławskie Święto Rowerów to nie tylko zawody kolarskie, ale również impreza rodzinna. W wyścigu mogą bowiem brać udział również najmłodsi, którzy rywalizują ze sobą na rowerkach biegowych. Ze względu na swój otwarty charakter, zawody przyciągnęły tłumy zawodników, dla których organizator przygotował pamiątkowe medale. Wykonaniem ich projektu oraz realizacją w całości zajęła się nasza firma.

Nowoczesne medale na Mławskie Święto Rowerów

Tworząc medale na wyścigi kolarskie, zawsze staramy się, aby w jasny i estetyczny sposób nawiązywały do okazji. Tym razem było podobnie, dlatego stworzony przez nas medal LaserCut ma kolarski motyw. Jest to przede wszystkim okrągły, cięty laserowo medal z wyróżniającymi się wycięciami w centrum. Jego lśniąca powierzchnia przyciąga wzrok, a kolorowe zdobienia dodają całości uroku. Elementem, który dodaje nagrodzie elegancji jest stylowa, personalizowana wstążka o dopasowanej kolorystyce. Na jej powierzchni znajduje się nazwa wydarzenia oraz logotypy organizatorów. Dzięki temu z łatwością można rozpoznać imprezę, na której wręczono nagrodę.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy