Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych | Lasercut

Hipnotyzujące medale strażackie z precyzyjnie wykonanym, trójwymiarowym nadrukiem UV! Ich dokładne odwzorowanie i wyraziste kolory przyciągają wzrok oraz zapadają w pamięć. Dzięki temu projekt ten zachwyca i inspiruje do osiągania kolejnych sukcesów.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: kształt wycięty laserem, trójwymiarowy nadruk UV

Opis

IV Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych za nami

Bycie strażakiem to profesja, w której widzi się wiele młodych osób, szczególnie dzieci. Najmłodsi widzą bowiem w tym zawodzie misję i cel, które warto realizować. Dlatego też wiele dzieci dołącza do oddziałów straży skierowanych do młodych pokoleń. Grupy te spotykają się ze sobą, ćwiczą i raz na jakiś czas rywalizują ze sobą na zawodach strażackich. Jedną z takich imprez są Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Halowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Organizator skierował te zawody do młodzieżowych i dziecięcych drużyn pożarniczych działających w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. W ich trakcie zawodnicy wykonują ciekawe zadania, których zwieńczeniem są pamiątkowe medale strażackie. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy medale na zamówienie.

Wyraziste medale strażackie z hipnotyzującym nadrukiem

Na stalowowolskie mistrzostwa dla dzieci stworzyliśmy niepowtarzalne medale stalowe, które wyróżniają się kolorowym i trójwymiarowym nadrukiem UV. Przedstawiają one strażaka oraz jego strażackie atrybuty, które podkreślone za sprawą podniesienia można poczuć pod opuszkiem palców. Poniżej grafiki widnieją również napisy z nazwą imprezy i datą, dzięki czemu dzieci na dłużej zapamiętają okoliczność zdobycia medali strażackich. Całość ma prosty, klasyczny kształt, który dodatkowo podkreśla design nagrody. Do medali dołączyliśmy też wstążkę w czerwonym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy