Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach | Vision Medals

Medal na Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy biegowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 80 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy, czarny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk, trójwymiarowe zdobienia

Opis

Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach już za nami

W tym roku strażacy już po raz czwarty startowali w niesamowitym biegu na ostatnie piętro najbardziej charakterystycznego budynku Warszawy. Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach odbywają się bowiem w Pałacu Kultury i Nauki. Uczestnicy mieli za zadanie pokonać 800 schodów i w pełnym umundurowaniu wraz ze sprzętem ochrony układu oddechowego, wbiec na 30 piętro. Tam organizator przygotował dla najlepszych specjalne wyróżnienie. Były nimi oryginalne medale na zamówienie, które wykonała nasza firma. Zgodnie z zaleceniami Klienta, pamiątkowe medale wykonaliśmy w czterech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej, brązowej oraz czarnej.

Dwustronne medale na Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach

Bieg po schodach w pełnym umundurowaniu to nie lada wyzwanie, które organizator powinien odpowiednio uhonorować. Mając to na uwadze, stworzyliśmy oryginalne medale Vision, które pięknie się prezentują z każdej strony. Dzieje się tak za sprawą tego, że zdobienia znajdują się zarówno na awersie, jak i rewersie. Oprócz tego ten medal dwustronny urozmaiciliśmy kolorowym nadrukiem nawiązującym zarówno do motywu strażackiego, jak i biegowego. Co ważne, najistotniejsze elementy medalu zostały podkreślone za pomocą technologii 3D. Sprawia ona, że zdobienia znajdujące się na jednej stronie medalu można z łatwością poczuć pod opuszkami palców.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy