Mistrzostwa Polski Lekarzy | Vision Medals

Medal na Mistrzostwa Polski Lekarzy w kolarstwie szosowym przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dla branży medycznej

Pasją do jazdy na rowerze niezwykle łatwo jest się zarazić. Dlatego kolarze chętnie wybierają się na różnego rodzaju zawody kolarskie, podczas których mogą rywalizować o tytuł najlepszego kolarza. Bywa również tak, że organizator dedykuje wyścigi kolarskie konkretnej grupie społecznej czy też zawodowej. W tym przypadku Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym przeznaczone są dla lekarzy, farmaceutów czy też studentów medycyny. Zawodnicy konkurują ze sobą w miejscowości Bychawa, a konkurencje mają dwa etapy. Pierwszego dnia mają miejsce rywalizacje indywidualne (Dwunasta Czasówka Roberta), natomiast drugiego startuje wyścig wspólny na dystansie 38 km. Najlepsi zawodnicy w swojej kategorii zdobywają tytuł najlepszej le-kolarki oraz najlepszego le-kolarza. Oprócz tytułu organizator wręcza im pamiątkowe medale, które mieliśmy przyjemność wykonać.

Eleganckie medale kolarskie na Mistrzostwa Polski Lekarzy

Podczas tych wymagających zawodów kolarskich dziesiątki pasjonatów rywalizują ze sobą o tytuł mistrza. Z tego powodu na wyjątkowe Mistrzostwa Polski Lekarzy stworzyliśmy unikalne medale vision. Wyróżniają się one klasycznym, okrągłym kształtem, który przełamaliśmy zdobieniami w kształcie rowerowej zębatki. Medal wykonaliśmy w trzech głębokich i wyrazistych kolorach. Z kolei na powierzchni nagrody umieściliśmy kolorowy nadruk, który lśni w świetle. Jego dynamiczny wzór, przedstawiający kolarza w trakcie jazdy na rowerze, aż rwie się do rowerowych rywalizacji. Całość idealnie uzupełnia personalizowana wstążka do medalu z wyszytą nazwą wydarzenia.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy