Mistrz Tatr 2018 | Q-medals Premium

Cechy medalu:
Wymiary: 80×45 mm
Wstążka: standardowa zielona o szer. 20 mm
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Mistrz Tatr 2018 – medal z górskim krajobrazem

Aby medal zachwycał wyglądem, musi spełniać szereg warunków. Jednak podstawowym elementem jest indywidualność i unikalny projekt. Wykorzystując te dane, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju medal Mistrz Tatr. Jest to medal odlewany, który pochodzi z serii Q-medals. Ten rodzaj medali powstał na skutek wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Wszystko po to, aby w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Realizacja Mistrz Tatr ma elegancki, prostokątny kształt. Powierzchnie medalu polakierowaliśmy, a następnie nakleiliśmy na nią grawerowaną tabliczkę. Kolejnym krokiem było wycięcie krajobrazu Tatr, który wyróżnia medal na tle innych. Całość dodatkowo uzupełniliśmy standardową zieloną wstążką.

Q-medals efektem wieloletniej pracy naszych specjalistów

Medale z serii Q-medals powstały w wyniku wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Latami staraliśmy się stworzyć medale, które będą spełniały oczekiwania naszych klientów przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Seria Q powstaje w naszych zakładach w Stalowej Woli. To właśnie tam przygotowujemy wszystkie nasze medale na zamówienie. Dzięki temu mamy pewność, że każdy szczegół jest dopracowany na najwyższym poziomie. Ponadto staramy się, aby wszystkie medale odlewane, które powstają w naszych zakładach, spełniały najwyższe standardy jakości. Dzięki naszej staranności jesteśmy w stanie już na wstępnym etapie wyeliminować sytuację, w której wadliwy produkt mógłby trafić do klienta.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy