Mini Kurdeszowa Zadyszka | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 40 x 90 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Mini Kurdeszowa Zadyszka promuje sport wśród najmłodszych

Dzieciństwo to czas, w którym pojawiają się pierwsze pasje, a jednym z popularniejszych hobby młodych ludzi jest sport. Do wyboru jest wiele dyscyplin, w tym bieganie. Z tego powodu często organizowane są biegi dla dzieci. Podczas ich trwania najmłodsi mogą ze sobą rywalizować i zdobywać pamiątkowe medale. Jednym z takich wydarzeń jest Mini Kurdeszowa Zadyszka. To bieg rekreacyjny, który odbywa się w mieście Kostrzyn. Organizator podzielił go na 10 biegów dostosowanych do płci oraz wieku. Dlatego dzieci mają do pokonania kilka dystansów od 400 do 1200 metrów. Tegoroczna edycja odbyła się 29 maja, a uwieńczyły ją medale dla dzieci, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Nowoczesny medal dla dzieci

Medal na bieg Mini Kurdeszowa Zadyszka to medal cięty laserowo, tzw. LaserCut. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu udało nam się wykonać nieszablonowy, symetryczny kształt. Przypomina on skrzydła, którym dodaliśmy dynamizmu dzięki czarnemu nadrukowi. Ponadto na powierzchni medali widać również delikatne zdobienia w kształcie budynków. W centralnej części medalu umieściliśmy najistotniejsze informacje na temat, które podkreśliliśmy kolorowym akcentem. Poza kształtem o oryginalności medalu świadczy również jego lśniąca powierzchnia. Dzięki niej nagroda wyróżnia się na tle innych i zapada w pamięć.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy