Mini Cracovia Maraton | Vision Medals

Medale na Mini Cracovia Maraton przygotowane, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników imprezy sportowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 75 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk, trójwymiarowy napis

Opis

Mini Cracovia Maraton ku pamięci Piotra Gładkiego

Nie bez powodu bieganie jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Może go bowiem uprawiać naprawdę każdy w niemalże każdych warunkach. Jest to również sport, za pomocą którego sportowcy wyrażają wiele wartości. Jedną z nich jest honorowanie pamięci ważnych osób. Takim wydarzeniem jest bieg w Krakowie o nazwie Mini Cracovia Maraton. 15 edycja tego biegu poświęcona jest pamięci Piotra Gładkiego. Był to triumfator IV edycji krakowskiego maratonu, który jako pierwszy Polak wygrał Cracovia Maraton, a niespełna dwa tygodnie później tragicznie zginął. Dla lokalnej społeczności sportowej ważne jest zatem odpowiednie uczczenie jego pamięci. Dlatego organizator stworzył ten symboliczny bieg na 4,2 km, który uwieczniają pamiątkowe medale stworzone przez naszą firmę.

Zaokrąglone medale na Cracovia Maraton

Przygotowując medale na Mini Cracovia Maraton, staraliśmy się zachować równowagę między nowoczesnością, a tradycją. Wszystko po to, aby medal zachwycał wyglądem każdego uczestnika. Dlatego wykonaliśmy go w zaokrąglonym kształcie, który kontrastując z dużą wyciętą przestrzenią, tworzy spójną całość. Ponadto, wycięcie pozwala lepiej skupić się na trójwymiarowym dole, dzięki czemu medal Vision zapada w pamięć. Ciekawym elementem jest również wyczuwalny pod palcami napis, który zwiększa atrakcyjność nagrody. Z kolei w centralnej części medalu umieściliśmy kolorowy nadruk z biegowym motywem. Idealnie oddaje on klimat maratonowych rywalizacji, które dodatkowo podkreśla spersonalizowana wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy