Międzynarodowy Uliczny Bieg 3 Maja | LaserCut

Medal z motywem patriotycznym na Międzynarodowy Uliczny Bieg 3 Maja. Medale Lasercut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w około 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 75 mm
Wstążka: standardowa biało-czerwona
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Stalowowolski Bieg 3 Maja za nami

Stalowowolską tradycją stało się już to, że Katolicki Klub Lekkoatletyczny Stal Stalowa Wola 3 maja organizuje patriotyczny Bieg Konstytucji 3 Maja. W tym roku odbyła się już 32 edycja tego biegu. Międzynarodowy Uliczny Bieg 3 Maja zgromadził tłumy, ponieważ mogły w nim wziąć udział całe rodziny. Przed biegiem głównym, który liczył 5 km, odbył się bieg dla dzieci oraz młodzieży. Młodzi sportowcy rywalizowali na dystansach 250 m, 400 m oraz 800 m. Cel biegu jest od lat taki sam. Bieg majowy ma uświetnić Święto Konstytucji, upowszechniać sport oraz popularyzować bieganie. W tym celu z pomocą przychodzą medale na zamówienie, które stworzyliśmy specjalnie na tę okazję.

Oryginalne medale na Bieg 3 Maja

Bieg z okazji ustanowienia Konstytucji niewątpliwie jest ważnym wydarzeniem dla wielu biegaczy. Mogą oni w ten sposób uczcić ważny historycznie moment i zdobyć pamiątkowe medale. Jako producent różnych nagród sportowych, w tym medali, wiemy, że indywidualne podejście jest w tej kwestii niezwykle ważne. Dlatego, tworząc medale, zawsze stawiamy na oryginalność. Nagrody na ten bieg majowy stworzyliśmy w zgodzie z patriotycznym wyrazem wydarzenia, które upamiętnia. Z tego powodu kolorystyka medalu utrzymana jest w biało-czerwonych barwach. Wykonany nadruk jest wyrazisty, lśni w świetle i dodatkowo można go z łatwością wyczuć pod palcem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy