Memoriał Karpiowy im. Piotra Kyca | Vision Medals

Medal na Memoriał Karpiowy im. Piotra Kyca przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników sportowej imprezy cyklicznej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 65 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk

Opis

Symboliczny Memoriał Karpiowy ku pamięci Piotra Kyca

Wędkarstwo to popularne hobby, które ma wiele rozgałęzień. Jedną z nich jest karpiowanie, czyli łowienie karpi. Wymaga ono znajomości wielu różnych technik oraz poznania specyfiki łowienia tego konkretnego rodzaju ryb. Ci, którzy poznali sposób na karpia, bardzo często biorą udział w różnych konkursach wędkarskich. Jednym z nich jest Memoriał Karpiowy im. Piotra Kyca. Organizator poświęcił to wydarzenie pamięci jednego ze zmarłych już wędkarzy. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które rywalizowały w złowieniu pięciu największych ryb. Mimo iż największe karpie mogły zostać złowione tylko przez jedną drużynę, to organizator postanowił wynagrodzić każdego uczestnika. Z tego powodu zlecił nam przygotowanie pamiątkowych medali z wędkarskim motywem.

Indywidualne nagrody na coroczny Memoriał Karpiowy

Nagrody karpiowe, które przygotowaliśmy na Memoriał Karpiowy im. Piotra Kyca to medale Vision. Wykonaliśmy je, łącząc ze sobą wysokociśnieniowy odlew oraz kolorowy nadruk. Medal wyróżnia się kształtem i trójwymiarowymi zdobieniami, które z łatwością można wyczuć pod palcem. Podkreśliliśmy je kolorowym nadrukiem w stonowanych barwach. Dzięki temu medale idealnie nawiązują do wędkarskiego klimatu. Ponadto ten medal wędkarski przyciąga wzrok znajdującą się w centralnej części podobizną karpia. Idealnie oddaje ona karpiową atmosferę i jasno nawiązuje do celu wydarzenia. Całość idealnie dopełnia dopasowana wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy