Memoriał Biegowy Stefana Mielczarka | Vision Medals

Firma Tryumf specjalizuje się w projektowaniu i produkcji medali na zamówienie, w tym medalu Vision na Memoriał Biegowy Stefana Mielczarka. Ten medal charakteryzują się oryginalnym kształtem, wielokolorowym nadrukiem z motywem biegowym oraz trójwymiarowym napisem, który można wyczuć pod palcami. Są one idealne dla pasjonatów biegania.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

XIX Memoriał Biegowy ku pamięci Stefana Mielczarka

W każdej społeczności jest osoba, która swoją postawą oraz podejściem do życia zmienia świat na lepsze. Jedną z takich osób dla mieszkańców Jawora był Stefan Mielczarek – polski sportowiec amator, maratończyk oraz popularyzator biegania. Sportowiec miał na swoim koncie wiele osiągnięć, którymi z pewnością zapisał się w historii. Jego działania na rzecz popularyzacji biegów długodystansowych w swojej społeczności lokalnej sprawiły, że mieszkańcy wciąż o nim pamiętają. Dlatego już po raz kolejny zorganizowali Memoriał Biegowy ku jego pamięci. Podczas jego trwania biegacze mieli do pokonania ciekawą trasę, na której mecie wręczone zostały oryginalne medale na zamówienie. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która już od lat tworzy unikalne medale biegowe na różne zawody.

Nowoczesne medale z nadrukiem na Memoriał Biegowy

Nasi specjaliści każdego dnia projektują oraz produkują szereg różnorodnych medali. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują medale Vision stworzone na Memoriał Stefana Mielczarka. Mają one oryginalny kształt wypełniony wielokolorowym nadrukiem z motywem biegowym. Dzięki temu medal idealnie pasuje do okoliczności i z pewnością spodoba się pasjonatom biegania. Ponadto nagroda wyróżnia się za sprawą trójwymiarowego napisu, który można wyczuć pod opuszkami palców. Całość zwieńcza spersonalizowana wstążka sublimacyjna dopasowana do designu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy