Związek OSP | Q-medals Standard Plus

Medal z logo Związku Osp przygotowany na obchody uroczystości dnia strażaka.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 mm
Wstążka: standardowa żółta o szer. 20 mm
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Medal OSP za zasługi i osiągnięcia

Związek OSP, do którego należą strażacy ochotnicy to niezwykła grupa ludzi. O każdej porze dnia na sygnał syreny stawiają się w swojej jednostce a następnie udają się na miejsce zdarzenia. Na codzień zmagają się z niebezpiecznymi pożarami, klęskami żywiołowymi oraz innymi lokalnymi zagrożeniami wspierając PSP lub działając samodzielnie. Dlatego, dobra kondycja fizyczna to podstawa w tym zawodzie. Strażacy cieszą się bardzo dużym zaufaniem społeczeństwa ponieważ zawsze są tam gdzie ludzie potrzebują pomocy.

4 maja każdy strażak obchodzi swoje święto. To moment, w którym przychodzi czas na refleksje, podsumowanie całego, pracowitego roku oraz uhonorowanie zasłużonych strażaków. Przygotowaliśmy medal, który był wręczony na jednej z takich uroczystości. Q-medals z nadrukowanym logo związku OSP na czarnym tle prezentuje się naprawdę ciekawie. Cały medal został wykonany na stalowej podstawie o złotym kolorze i średnicy 70 mm. Rewers medalu został przeznaczony na imienną dedykację z podziękowaniem. Do całości dodaliśmy żółtą wstążkę, która dopełnia medal. Wykonywane przez nas medale z nadrukiem kolorowym to świetny pomysł na tego typu uroczystości. Szybkie w wykonaniu, w przystępnej cenie oraz z indywidualnym projektem.

Medale i statuetki dla Ochotniczej Straży Pożarnej zamówisz w Tryumf

Medale na zamówienie wykonujemy już od ponad 25 lat. Jednak to nie jest jedyne nagrody, które jesteśmy w stanie wykonać. Poza medalami dla OSP w naszym sklepie internetowym można zamówić także statuetki strażackie – szklane lub odlewane oraz papierowe dyplomy. Dlatego też, każdy związek OSP znajdzie u nas całą gamę nagród na obchody uroczystości strażackich lub zawody strażackie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lub do wysłania formularza wyceny medali.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy