Festiwal Biegowy o Złotą Kózkę | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 41 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: błyszczące złoto
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

 Rodzinny bieg o medal złotej kózki w Dobczycach

Organizowany co roku rodzinny bieg w Dobczycach ma na celu integrację społeczności podczas wspólnych zmagań sportowych. W połączeniu z piknikiem rodzinnym stanowi świetną formę  promowania sportu.  Nagrodą w tych zmaganiach jest wyjątkowy medal złotej kózki. Cały festiwal trwa jeden dzień podczas którego odbywa się sześć biegów. Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej osób.

Medal został wykonany w technologii  odlewania wtryskowego, dzięki czemu możliwe było uzyskanie skomplikowanego kształtu w połączeniu z wysoką precyzją. Całość została dodatkowo polakierowana  aby uwidocznić szczegóły znajdujące się na medalu. Nietypowy kształt medalu jest niewątpliwie jego dużym atutem!

 Tworzymy medale z pasją i starannością

Medale odlewane to nasza specjalność a ten medal pokazuje, że potrafimy zadbać nawet o najmniejsze detale. Wszystkie nasze medale na zamówienie projektujemy, produkujemy oraz przygotowujemy do wysyłki w naszym zakładzie w Stalowej Woli, dzięki czemu potrafimy zrealizować takie zamówienie od podstaw  nawet w 14 dni roboczych.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy