Trial Wiązowna 2018 | Medal Odlewany

Wyjątkowy medal z motywem drzewa i licznymi ażurami

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 80 mm
Wstążka: standardowa żółta
Kolor medalu: antyczne złoto
Elementy wyróżniające: liczne ażury

Opis

Bieg Wiązowna Trial & fun z naszymi medalami

Wiązowa Trial to bieg przełajowy. Wydzielone trasy biegną w większości przez malownicze ścieżki leśne nadleśnictwa Celestynów. Organizator Wiązowna Trial przygotował dla zawodników dwa biegi na dystansie 5 i 10 kilometrów. Pamiętano również o najmłodszych, dla dzieci przygotowano bieg na dystansie 500 metrów. Organizatorzy zadbali również o masę atrakcji dla uczestników. Liczne zabawy, przekąski oraz pokazy miały zachęcić uczestników do uczestnictwa w zawodach. Całość imprezy miała bardziej charakter pikniku rodzinnego, a rywalizacja sportowa była uzupełnieniem. Takie działania skutecznie przyciągają setki uczestników, którzy następnie bawią się wspólnie. Celem imprezy była popularyzacja biegania wraz z aktywnym trybem życia.

Medal Wiązowa Trial to wyjątkowo efektowny medal odlewany. Drzewo zamknięte w okrągłej formie medalu z licznymi ażurami prezentuje się naprawdę świetnie. Dodatkowo na odlewanym obrysie medalu umieszczone zostały najważniejsze informacje o imprezie.

Szybki czas realizacji i indywidualne projekty medali

Wszystkie nasze medale na zamówienie to indywidualne projekty na wyjątkowe wydarzenia. Nasza firma do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Jako nieliczni możemy pochwalić się własnym nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć medale różnych rodzajów i z wielu dostępnych materiałów.
Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy