Ultramaraton Rowerowy Piękny Wschód | Medal odlewany

Medale odlewane przygotowane na ultramaraton rowerowy Piękny Wschód na dystansie 500 km

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 90 mm
Wstążka: personalizowana 25 mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Ultramaraton rowerowy Piękny Wschód z medalami naszej produkcji

Wyścigi rowerowe zawsze przysparzają wielu pozytywnych emocji i są okazją do sprawdzenia swoich możliwości. Ultramaraton rowerowy na dystansie 500km to już spore wyzwanie, któremu nie każdy będzie w stanie sprostać. Impreza rowerowa Piękny Wschód jest organizowana przez grupę ludzi pasjonującą się jazda na rowerze. Jej celem jest popularyzacja kolarstwa oraz zdrowego i aktywnego trybu życia.

Impreza odbyła się w mieście Parczew, które jest położone pomiędzy Lublinem a Białą Podlaską i jest oddalone od granicy białoruskiej o jakieś 40 kilometrów. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział setki zapalonych kolarzy.

Nie inaczej było tego roku. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała a organizator doskonale przygotował całą imprezę. Na mecie na uczestników czekały medale odlewane, które przygotowaliśmy na tegoroczną edycję.

Medale wykonaliśmy w kształcie zębatki rowerowej. Część wypełniliśmy żółtą farbą i otoczyliśmy łańcuchem rowerowym. Na medalu zmieściła się data wydarzenia, tytuł imprezy oraz dystans na jakim medal został wręczony. Cały odlew zawiesiliśmy na personalizowanej zółto – białej wstążce, którą zaszyliśmy na stałe.

Wybierz sprawdzonego dostawcę medali na ultramaratony rowerowe

Od lat wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego medalu. Medale na każdy ultramaraton również nie stanowią dla nas problemu. Dlatego, zaufaj specjalistom i zleć wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy