II Ultra Sowa Bielawa 2019 | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 69 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Ultra Sowa razem z tryumf

Ultra sowa to bieg, którego trasa przebiega przez malownicze górskie rejony.  Ponadto zalicza się on do jednych z najbardziej wymagających biegów górskich. Trasa Ultra sowy liczy 51 kilometrów i zawiera dziesiątki podbiegów i zbiegów. To z kolei sprawia, że bieg przyciąga tłumy spragnionych rywalizacji biegaczy. Organizator biegu zadbał o zabezpieczenie trasy pod względem technicznym oraz medycznym. Było to nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę rejon w jakim odbywa się cała rywalizacja. Jednak organizator podołał wszystkim wyzwaniom, również tym związanym z przygotowaniem medali. Z tego powodu zgłosił się do nas i zamówił unikalne medale odlewane.

Medale odlewane na każdą okazję

Medal odlewany przygotowany na bieg Ultra sowa został tak zaprojektowany, aby zawierał najważniejsze elementy związane z regionem, w którym odbywa się bieg. Medal został wykonany w technologii odlewania wtryskowego, dzięki czemu uzyskaliśmy wysoką jakość szczegółów. Dodatkowo poszczególne elementy medalu polakierowaliśmy, aby podkreślić wszystkie szczegóły zawarte w medalu. Do medalu dobraliśmy klasyczną wstążkę, która idealnie pasuje do całości. Medale odlewane, które przygotowujemy na tysiące okazji są efektem wieloletniej pracy naszych specjalistów. Staramy się tak dopracować proces produkcji naszych medali na zamówienie, aby zachować największą jakość w stosunku do ceny.

Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy